waM-FİLTRE  

Yedek Kartuş-Torba  & Toz Tutma Sistemleri

 

DOSERAY & SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.

+90-226 353 21 21

ENGLISH ROTARY VALVE ENGLİSH

Hakkımızda

Endüstriyel Tesisler için Özel Prosesler

SULTAN MAKINA LTD -DOSERAY ailesi olarak, İşletmelerin üretim sistemine uygun depolama-tansfer-dozaj-filtre prosesleri proje ve taahhüt hizmetleri şeklinde bir tanımlama  iştigal konusunun en güzel ifadesi olduğuna inanıyoruz.

Profesonel ve dinamik bir ekip ile bilgi ve beceri sahibi olduğumuz ekipmanları ve proesesleri imal ediyoruz.

 

Her ne kadar yerli imalatçıları ve imalatı desteklemeyi, Türk bayrağını tüm dünyada dalgalandırmayı hedeflesek  de , spesifik prosesler de,  konusunda uzman global firmaların ürünlerini kullanmayı ,  özellikle yurtdışına ihraç edilen ürünler için daha uygun görüyoruz. 

Hikayemiz

Ne Zaman Başladık?

1992 yılında başlayan üretim hikayesi.2005 yılı itibari ile endüstriyel prosesler için çözümlere doğru evrilmeye başlamıştır.Öncelikli iştigal konusu olan pnömatik transfer prosesleri yanında çeşitli üretimleri ihtiyaç haline  getirmiştir. Bunlara başlıca toz tutma sistemleri, filtrasyon sistemleri mekanik taşıma,  otomasyon,  uygulama şeklinde olmuştur.

 •  

  Gelişmeler...

  Wam EURASIA ailesi Türkiye ofisi ve fabrikasını açması ile WAM-OLİ-TOREX markalalarının uygulamalarını yapmaya başladık.

  ULUSLARARASI PROJELER

   İhracatın yanında endüstriyel prosesler için yurtdışı global firmalara proje bazında imalatlar yapmaya başladık.

   

  Müşterilerin yedek parça ve sarf malzemeleri konusunda sıkıntı çekmemesi ve üretici firmaya bağlı kalmaksızın oluşabilecek arızaları giderecek aksiyonu gösterecek tasarımlar,  her zaman hedeflerimizin içinde olmuştur. WAM ve OLİ ürünlerini kullanmamızın ana sebebi genellikle bu olmuştur.

   

 • Niçin Biz?

  Yaptığımız işi biliyoruz.

  Bildiğimiz işi yapıyoruz. KOBİ ölçeğinde ama yaptığı işi bilen , bu konuda belli birikime , detay mühendisliğe sahip olan dinamik ve genç bir ekibiz. Her işi değil sadece tecrübeli olduğumuz proses ve ekipmanları imal edip bu konuda gelişmelere ayak uydurmak için gayret sarfediyoruz. Major değil, minör hatalar yapıyoruz.

  • sultan makina üretim

  organizasyonumuz...

   

  sultan makina

  Tanzer Sertkaya

  Satış Sorumlusu
  tanzer@sultan.com.tr
   

   

   

   

   

   

   

   

   

  bazıbilgiler

  • Görevimiz

   Ülke ve insanlık menfeati için kaliteli üretim ve müşteri ihtiyacının büyük oranda  karşılanmasıdır.

  • Ana İlkemiz

   İhtiyaçların karşılanmasında emniyet, ekonomi ve estetiğin göz önüne alınmasıdır." "Tersine mühendislik, mühendisliğin temelidir.

  • Sertifikasyon

   Müşteri istekleri doğrultusunda imal edilen tüm ekipmanlar için akredite kurumlar ile irtibata geçerek sertifikasyon işlemi yapılmaktadır..

  SOSYAL

  SORUMLULUK

  Dünya üzerinde savaş, iç çatışma, doğal afet, hastalık, yoksulluk, kuraklık gibi sebeplerle mağdur olmuş milyonlarca insan hayat mücadelesi veriyor. Muhtaç ve mazlum durumdaki herkesin insani ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen vakıf ve derneklere firma olarak destekliyoruz.

  .

          

  Müşterilerimiz

   Proje çok uzun sürdü, aksiliklerde çıktı ama sonunda tüm proses çalıştı. Azmin zaferi...
  Tecsa/Romania

  Şakir aydoğan

  Yabancı topraklarda, yaptıkları işlerle ülkemizin bayrağını dalgalandırdıkları için teşekkür ediyorum. Cezayir/Palmary

  GÜRAY YALÇIN

  türkiye