WAM Filtre  

Yedek Kartuş-Torba  & toz tutma Sistemleri

 

DOSERAY & SULTAN MAKİNA LTD.ŞTİ.

+90-226 353 21 21

ENGLISH ENGLİSH

wam filtre yedek

Toz Tutma Sistemleri

 

jet pulse filtre

Filtre Yedekleri 

Filtre Medya yedekleri - filtre torbaları

WAM Filtre Elemanı Yedekleri Nasıl Sipariş Edilmeli?

Filtrelerinizi yıllar önce almış olabilirsiniz ve filtreleriniz ulaşılması güç yerlerde olabilir.Bu yüzden filtre medyalarını değiştirmek için mekanik olarak filtrenizi sökmeye gerek yoktur. En temel yol; Filtre gövdesi üzerindeki tip numarasının tarafımıza verilmesidir.

 Örnek: FNS2J12RMO16565     FNS3J22RM016205      FNXS2J12ZRM5515

Bu sayede çap ölçüsü aynı olsa da özellik-içerik olarak farklı olan filtre medyalarını birbirine karıştırmamış olursunuz.(Isı-nem-Antistatik vs farklılıklar) Ayrıca söz konusu olan sadece çap değil yükseklik de bir sipariş ölçüsüdür. Aynı filtre gövdesinde ATEX filtre yada Normal filtre medyası sizi yanıltabilir. Yukarıdaki örnekte görmüş olduğunuz FNX ve FNS ibareleri bu anlama gelirler. (Atex ve Normal) Ayrıca diğer yol mümkünse ürün faturalarındaki benzer numaraları tarafımıza ulaştırmanızdır. SILOTOPR02-SILOTOPR03 gibi.

Bunun yanında filtre medyalarının içinde de özelliklerini belirten kodlar vardır.Bu kodlar da sizin doğru sipariş vermenize yardımcı olacaktır. FV-PA-PB gibi. Tüm bu bilgilere göre açacağınız siparişler sizin daha doğru bir filtre yedeği almanızı sağlayacaktır.

 

  jet pulse filtre

WAM FİLTRE TİPİ NASIL BELİRLENİR?

Bu bilgiler eşliğinde wam filtremiz ve filtreyi oluşturan parçalar için bir bilgi sahibi olabiliriz. Yukarıdaki tablodaki bilgiler eşliğinde,  etiket üzerindeki tanımlamadaki TYPE:FNS2J12RMO16565 örneğine göre filtremizin açılımı aşağıdaki gibidir.

FN SERİSİ S=KARTUS TİPİ 2=600 GÖVDE J=JET PULSE TEMIZLEME
1=ELEKTRONIK TIMER 12=12M2

SİLOTOP ZERO

SILOTOP ZERO, pnömatik olarak doldurulan siloları havalandırmak için silindirik şekilli bir toz toplayıcıdır. Paslanmaz çelik gövdesi, ABSOLUTE filtre medyasından yapılmış dikey olarak monte edilmiş POLYPLEAT elemanları içerir. Hava jetli temizleme sistemi, menteşeli hava koruma kapağına entegre edilmiştir. Selefi olduğu silotop filtreye göre daha küçük temizleme alanına sahiptir. (14m2). Bunun yanında silotop gibi 24.5m2 lik versiyonu ile opsiyonel olarak gelmektedir. Başta asfalt,yapı kimyasalları, hazır beton tesisleri olmak üzere bir çok proseste kullanılır.

neden vAM FİLTRE?

Filtre elemanları ve filtre prosesleri tamamı ile belli bir mühendislik çalışması sonucunda açığa çıkmaktadır. Kullanılacak filtrenin tipi, modeli, uyumluluğu tamamı ile prosesle ilgilidir. Oysa görünen o dur ki ülkemizde üreticiler, tek filtre elemanını ve tipini her yerde kullanmaktadırlar. Aslında burada doğru olan uygun filtre ve filtre elemanını kullanmaktır. Wam bu konuda gerekli olan tüm çeşitliliği bize sağlamaktadır.

KOLAY ÇEVİR ÇIKAR KARTUŞLAR

wam kartuş

 

Antistatik, Anti nem , kartuş tipi kolay çevir çıkar filtre elemanları ile bakım ve filtre değişimi artık çok daha kolay.

 

 

 

 

 

 


 

 SİLOTOP-WAMECO-HOPPERJET-WAMFLO-WAMAIR-WAMECO-DUSTSHAKE Wamgroup-Italy in tescilli markasıdır. Firmamız WAMEURASIA firmasının yetkili satıcısı ve uygulamacısıdır

 

  • EtikeEtiketler: wam filtre, wam silotop filtre, wam filtre satış, kakao filtresi, şeker filtresi, toz filtresi, un filtresi, wam filtre türkiye, wam filtre yedek kartuşu, wam yedek kartuş, wam torba filtre,torbalı filtre, silo filtresi, kakao filtresi, toz filtresi, çimento silosu fiyatları, çimento silo üstü filtre, çimento filtresi, silo üstü jet filtre, silo üstü filtre